Kurulduğu günden itibarenyaklaşık 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile yalıtım sektöründe kendineönemli ölçüde yer edinmiş ERBA YALITIM ERKAN SATILMIŞ, 2017 ’den itibaren ERBAYALITIM İZOLASYON İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak merkezi Ankara ’da bulananşirketimiz Türkiye ’nin her bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.Kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içinde yalıtım sektörünün tümihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla alanında eğitimli kadrosu ile çalışmalarınıyürütmektedir. Uzman teknik kadrosu poliüretan köpük ısı yalıtımısu yalıtımı (polyurea,  sürme yalıtım, dilatasyon yalıtımı, poliüretan enjeksiyon, likit membran) , epoksi kaplama vepolüretan zemin kaplamaları ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederekuygulama alanında üstün hizmet çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizintalep ve beklentilerini tam ve zamanında, dünya standartlarına uygun kaliteligüvenilir hizmet verebilmek için sürekli yenilikçi yönetim sistemi anlayışı ileyalıtım sektöründeki kurumsal yapısını korumaktadır.erbayalıtım

 

 

MİSYON

 

Şirketimizin öncelikliamacı Türkiye koşullarında bulunan her ülke gibi öncelikle toplumumuzda yalıtımbilincini arttırmak, ülke ekonomisine katkı sağlayarak ülkemizin veşirketimizin toplumsal refah düzeyine çıkarmak yalıtım sektörünün biraz daha önplana çıkarılması ve bilgili uzman kadroların yetişmesini ve çoğalmasınısağlamak şirketimizin daha uzun yıllar kendini geliştirerek öncü firmalararasındaki yerini korumaktır.

 

 

VİZYON

 

Sektörde aranan, tercihedilen ve güvenilen şirket olma özelliğimizi sürdürebilmek, yenilikçi, akılcı,ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizin yalıtım sektöründe lider firmaolmak, ülkemizin ve şirketimizin kalkınmasına katkı sağlamak, bu doğrultudaçevre ve doğaya olan hassasiyetimizi en üst seviyelerde tutarak yükseksorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek modelolmaktır.


erbayalitim.com/uygulamalar/isi-yalitimi

erbayalitim.com/uygulamalar/polyurea-su-yalitimi

erbayalitim.com/uygulamalar/epoksi-zemin-kaplamasi

erbayalitim.com/uygulamalar/poliuretan-zemin-kaplamasi